ЛЮДМИЛА СТРЕЖ - ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ, СИСТЕМНО-СІМЕЙНИЙ АРТ-ТЕРАПЕВТ
Алла Мєдведєва про курс " "Психолого-педагогічний супровід дітей та підлітків (в тому числі дітей з особливими освітніми потребами) методами арт-терапії"
Ірина Здрилюк про курс " "Психолого-педагогічний супровід дітей та підлітків (в тому числі дітей з особливими освітніми потребами) методами арт-терапії"
Андрій Бурда про курс " "Психолого-педагогічний супровід дітей та підлітків (в тому числі дітей з особливими освітніми потребами) методами арт-терапії"
Надія Савочка про курс " "Психолого-педагогічний супровід дітей та підлітків (в тому числі дітей з особливими освітніми потребами) методами арт-терапії"
Юлія Токар-Татаренко про курс " "Психолого-педагогічний супровід дітей та підлітків (в тому числі дітей з особливими освітніми потребами) методами арт-терапії"
Ірина Сулковська про курс " "Психолого-педагогічний супровід дітей та підлітків (в тому числі дітей з особливими освітніми потребами) методами арт-терапії"
Відгуки учасників навчальних програм
Хочу выразить огромную признательность Людмиле Стреж за ее познавательный, креативный, наполненный различными интересными техниками курс "Психолого-педагогическое сопровождение детей методами арт-терапии"! Много применяю в своей работе! Все техники глубокие, разнообразные и поданы с душой! Благодарю!
Виктория Гавриленко - дитячий психолог, арт-терапевт, тренер
Це були неперевершені пів року (2017рік) !!! "Психолого - педагогічний супровід дітей методами арт-терапії" - Секунди подиву… Хвилини співпраці … Години щедрості… Дні любові… Місяці щастя… Це мій перший впевнений крок у світ арт-терапії. Неодмінно буду розвиватися далі! Буду дарувати любов дітям і дорослим, як дарувала її нам Людмила Стреж ДЯКУЮ всім за підтримку!!!
Іванна Дешура - вихователь
Нещодавно завершила навчання на курсі "Хвилинки арт-терапії та арт-педагогіки в роботі з дітьми від 1-го до 7 років". Дякую за теоретичну частину, що була в кожному модулі, літературу, додаткові матеріали, а також велику кількість практик. Особлива подяка за можливість робити деякі практики в парі: хоча ти і вперше бачиш людину, але розумієш, що можеш з нею обговорити та поділитися всім щиро. Дякую!
Ирина Бурдукова -викладач
Проходила у Людмили курс "Арт терапія в роботі з дітьми різних вікових категорій"... І це було щось неймовірно особливе, що лишиться зі мною на все життя. Настільки, що я вже ні дня не живу без арту, стала сертифікованим тренером та арт-терапевтом і працюю над створенням власних продуктів... Це квиток у світ арт-терапії, натхнення у роботі з дітьми, постійна підтримка вже тепер дорогого серцю Вчителя... Якщо ви ще не запланували стати частиною цього простору, то просто упускаєте можливість на шляху до власного професіоналізму...
Яна Поліщук - дитячий психолог, арт-терапевт, тренер, спеціаліст по дитячо-батьківським стосункам
Дякую Людмилі за чудовий навчальний курс, за можливість зануритись в арт терапію з головоюБезліч цікавого та корисного матеріалу, теплої творчої атмосфери. З такими професіоналами майбутнє наших дітей в надійних руках) Щиро дякую!
Інна Андрійко - практичний психолог
Людмила, супер професінал! Терапевт від Бога! З нею добре працюється і дорослим і дітям. Нові практики, цікаві матеріали, насолода після опрацьованих занять. Дякую, Людмило, за те що ви є в моєму житті!
Надія Савочка - практичний психолог
Хочу висловити слова вдячності Людмилі за її неймовірний курс Психолого-педагогічний супровід дітей різних вікових категорій методами арт-терапії Цей курс в усіх сенсах змінив моє життя. Вже після проходження першого модулю, у дітей з якими я працювала, було море емоцій і енергії для пізнання себе та життя навколо, а в мене з вуст не зникала посмішка та слова вдячності тому дню, коли я прийняла рішення про участь в курсі Людмили Стреж.
Маючи за плечами педагогічну та психологічну освіту, я отримала велику кількість корисної інформації та технік, які допомогли вирішити основну проблему, з якою я постійно зтикалася, працюючи шкільним психологом, - це екологічна взаємодія з переживаннями та емоціями. Ще одним величезним плюсом я відмітила ресурс, який отримують діти в арт-терапевтичному підході.
Зараз я вже розпочала власну приватну практику в арт-терапевтичному методі і відчуваю себе щасливою та професійно-реалізованою людиною
Не втомлюся дякувати Вам, Людмило, за ті можливості, які Ви даєте
Алла Крепак - практичний психолог
Я цікавлюся арт-терапією, і тому прийшла на навчання до Людмили Стреж. Курс "Хвилинки арт-терапії та арт-педагогіки в роботі з дітьми від 1 до 7 років" підійшов мені передусім тому, що я постійно працюю з дітьми. Я відкрила для себе багато оригінальних арт-терапевтичних практик.
Наш набір був першим, хто навчався у форматі онлайн (у зв'язку з карантином). Звичайно, так важче, але всі ми практикували на кожному занятті і викладали фотозвіти.
Під час навчання всі студенти могли телефонувати або писати Людмилі, задавати запитання.
Кому підходить цей курс? Усім, хто займається з дітьми, або хоче практикувати з дітьми. Передусім - практичним психологам та педагогам. Також батькам, як звичайних, так і особливих дітей. Завдяки досить великій теоретичній частині на курсі можуть навчатися люди, які не "знайомі" з віковою психологією. А якщо ви вже не пам'ятаєте, що вивчали в університеті, то зможете поновити знання. Викладач Людмила та ко-тренери діляться сучасними знаннями.
Я рекомендую пройти цей дуже цікавий курс. Запасайтеся фарбами, олівцями, гудзиками, камінчиками, макаронами, мушлями та починайте вивчати арт-терапію для дітей. Бонусом буде пропрацьовування власних проблем.
Я дякую Людмилі Стреж за цей курс. Бажаю успіхів.
Оксана Конопацька - вихователь
Made on
Tilda